KALENDÁŘ AKCÍ

V této části se Vám snažíme přinést krátký přehled, kde je možné si s námi zacvičit nebo nás potkat. Najdete zde naše kurzy poslušnosti a výcviku. Fotky z ukázek pro veřejnost, soukromé subjekty a dětské kroužky. Jelikož se neustále snažíme vzdělávat, zveřejňujeme také semináře, kterých se účastníme u dalších zkušených kynologů.

Přijímáme přihlášky do kurzů poslušnosti v Uničově. Jsou vypsány 4 různé termíny na 1. pololetí 2020.

Na velice krásné ukázky nás pozval Domov Seniorů Komárov na Zahradní slavnost. Obyvatelé domova seniorů a jejich rodinní příslušníci si udělali velice krásné odpoledne plné muziky, jídla, pití a radosti. My jsme měli tu čest, být součástí.

Další vzdělávací víkend, tentokrát z jiného soudku. Janča Hořejší mladší, skvělá závodnice a úspěšná reprezentantka České republiky. Jana a její pes Red bull ze Stříbrného kamene jsou již 5x mistři republiky a mají také 4. místo z WUSV Universal Sieger v Belgii.

Již před nějakou dobou jsem měl možnost číst knížky od Franty Šusty o jeho metodice výcviku a jeho zkušenostech s tréninkem divoké zvěře ať už v Pražské ZOO nebo v celém světě. Nyní se mi naskytla příležitost dostat se na jeho přednášku a praktické ukázky. S radostí jsem přijal pozvání a zúčastnil se této akce, kterou pořádal Kynologický klub...

Ukázky v Arboretu Bílá Lhota. Úžasná příroda, perfektní prostředí na ukázku kynologie. Super počasí, skvělí diváci a velký potlesk. Co víc si přát. Snad se jen těšit na další rok.