KALENDÁŘ AKCÍ

V této části se Vám snažíme přinést krátký přehled, kde je možné si s námi zacvičit nebo nás potkat. Najdete zde naše kurzy poslušnosti a výcviku. Fotky z ukázek pro veřejnost, soukromé subjekty a dětské kroužky. Jelikož se neustále snažíme vzdělávat, zveřejňujeme také semináře, kterých se účastníme u dalších zkušených kynologů.

Ukázky v Arboretu Bílá Lhota. Úžasná příroda, perfektní prostředí na ukázku kynologie. Super počasí, skvělí diváci a velký potlesk. Co víc si přát. Snad se jen těšit na další rok.

Tradiční ukázky na 1. Máje byly tentokrát opravdu skvělé. Celou akci jsem moderoval a snažil se divákům přiblížit krásy kynologie. Cvičák v ZKO Uničov byl plný k prasknutí, na place se vystřídalo opravdu velké množství cvičících psů. My jsme měli rovnou 4 ukázky během dne (2x poslušnost a 2x obranu). Všem cvičícím i divákům děkujeme za podporu,...

23. ročník proběhl skvěle. Jako vedoucí závodu jsem byl nadšený a děkuji za důvěru ZKO Uničov. Účastnilo se přes 40 psů a vítězové v každé kategorii museli porazit velice silnou konkurenci. Gratuluji a těším se na další ročník.

Jako podzimní třešničku na tréninkovém dortu, jsme si zvolili obranářký seminář s kým jiným než s Pavlem Markuskem. Tentokrát jsme se zaměřovali na klidové a vzruchové fáze a postupný tréning směřující k IGP1.

Jako spolupořadatelé jsme se zúčastnili víkendového semináře v poslušnosti s Pavlem Markuskem. Jako vždy naprosto individuální tréning, přesné vyladění detailů mezi psem a psovodem. Pro nás tentokrát v podání dlouhodobé pozornosti v chůzi, detailech na "metrovce" a na "áčku". Děkujeme všem účastníkům za parádní víkend, předané zkušenosti a Hance...

V říjnu jsem měl tu možnost dělat vedoucího zkoušek z výkonu dle NZŘ a MZŘ. Všech 7 účastníků a jejich psů úspěšně splnilo své kategorie. Tento rok byl v poslušnosti, vyhledávání, stopování i obranách úspěšný. Za posuzování děkujeme rozhodčí MVDr. Janě Glisnikové. Fotky nebudou zveřejňovány.

Po téměř celodenním výletu jsme se ještě účastnili ukázek na uničovské Drakiádě, kde jsme měli krátké představení poslušnosti jako chůze u nohy, přivolání psa, pozice sedni-lehni, slalom, pac a různé další drobnosti.