AKCE

Jako podzimní třešničku na tréninkovém dortu, jsme si zvolili obranářký seminář s kým jiným než s Pavlem Markuskem. Tentokrát jsme se zaměřovali na klidové a vzruchové fáze a postupný tréning směřující k IGP1.

Jako spolupořadatelé jsme se zúčastnili víkendového semináře v poslušnosti s Pavlem Markuskem. Jako vždy naprosto individuální tréning, přesné vyladění detailů mezi psem a psovodem. Pro nás tentokrát v podání dlouhodobé pozornosti v chůzi, detailech na "metrovce" a na "áčku". Děkujeme všem účastníkům za parádní víkend, předané zkušenosti a Hance...

Po téměř celodenním výletu jsme se ještě účastnili ukázek na uničovské Drakiádě, kde jsme měli krátké představení poslušnosti jako chůze u nohy, přivolání psa, pozice sedni-lehni, slalom, pac a různé další drobnosti.

Občas procházka neuškodí a když je spojená i s výletem vlakem s partou dalších psů, tak je to ideální. Vyrazili jsme do Bludova na rozhlednu Brusná. Všichni psi zvládli cestu hromadnou dopravou velice hezky a ve vlaku o nich nebylo ani slyšet. I přes nasazené náhubky se od nás cestující drželi dál. Složení 2x Americký stafordšírský teriér, Anglický...

LVT - Jeseník

25.08.2018

Přelom srpna a září patřil čistě výcviku. Společně s pár nadšenci jsme vyrazili do Jeseníků na celých 8 dní. Intenzivní tréning a krásné počasí, nám vytvořilo ideální podmínky pro velké pokroky. Poslušnost a především obrany vedl Pavel Markusek. Stopování se ujala Hanka Konrádová. Děkujeme našim přátelům za pomoc a dozor při pilování nedostatků v...

Krásné ukázky v Žadlovicích, kam nás pozvala kamarádka Eva S., která se starala o organizaci ukázek a sama se také účastnila. Tímto jí i ostatním účastníkům děkujeme za příjemně strávený den. Ukázky probíhaly ve dvou vstupech, vždy s krátkou ukázkou poslušnosti a následně obrannou částí.

Děkujeme Jardovi M. za pozvání na dětský den, kde jsme předvedli ukázky poslušnosti a obran společně s členy ZKO Uničov.

Každoroční závod jsme nemohli vynechat. Tentokrát si odvážíme ze Šumperka v poslušnosti dle NZŘ krásné 5. místo v konkurenci 13 startujících. Jako vždy vše parádně připraveno a počasí vyšlo také na výbornou.

V květnu jsme se účastnili skvělého závodu, kde byla perfektní atmosféra a vyšlo krásné počasí. Vyrazili jsme do Náměště na Hané, kde se pořádalo tradiční "Hanácké Mistrovství" a to v poslušnosti dle NZŘ. Kategorie byla pro účastníky neomezená, o to více si ceníme 6.místa v konkurenci dalších 18 soutěžících.

Celodenní akce pro veřejnost, kterou pořádala ZKO 086 Uničov, s tradičními ukázkami z výcviku psů. O rána až do pozdních odpoledních hodin bylo možné sledovat cvičení psů v poslušnosti či obranách. Ukázky se každoročně těší veliké oblibě a my jsme pyšní, že se takové akce můžeme pravidelně účastnit.