AKCE

Na velice krásné ukázky nás pozval Domov Seniorů Komárov na Zahradní slavnost. Obyvatelé domova seniorů a jejich rodinní příslušníci si udělali velice krásné odpoledne plné muziky, jídla, pití a radosti. My jsme měli tu čest, být součástí.

Další vzdělávací víkend, tentokrát z jiného soudku. Janča Hořejší mladší, skvělá závodnice a úspěšná reprezentantka České republiky. Jana a její pes Red bull ze Stříbrného kamene jsou již 5x mistři republiky a mají také 4. místo z WUSV Universal Sieger v Belgii.

Již před nějakou dobou jsem měl možnost číst knížky od Franty Šusty o jeho metodice výcviku a jeho zkušenostech s tréninkem divoké zvěře ať už v Pražské ZOO nebo v celém světě. Nyní se mi naskytla příležitost dostat se na jeho přednášku a praktické ukázky. S radostí jsem přijal pozvání a zúčastnil se této akce, kterou pořádal Kynologický klub...

Ukázky v Arboretu Bílá Lhota. Úžasná příroda, perfektní prostředí na ukázku kynologie. Super počasí, skvělí diváci a velký potlesk. Co víc si přát. Snad se jen těšit na další rok.

Tradiční ukázky na 1. Máje byly tentokrát opravdu skvělé. Celou akci jsem moderoval a snažil se divákům přiblížit krásy kynologie. Cvičák v ZKO Uničov byl plný k prasknutí, na place se vystřídalo opravdu velké množství cvičících psů. My jsme měli rovnou 4 ukázky během dne (2x poslušnost a 2x obranu). Všem cvičícím i divákům děkujeme za podporu,...